Amerykański epidemiolog kwestionuje Kodeks Etyczny Watykanu w sprawie polityki szczepień

0
100
Amerykański epidemiolog kwestionuje Kodeks Etyczny Watykanu w sprawie polityki szczepień

Dr Peter McCullough jest internistą, kardiologiem i epidemiologiem z Dallas, który ma na swoim koncie 54 recenzowane publikacje na temat COVID-19 i zeznawał przed Senatem USA w sprawie reakcji na pandemię. Wezwał on również Watykan do “natychmiastowego rozpoczęcia kampanii społecznej na temat urazów i zgonów poszczepiennych”.


Redakcja (16/02/2022 11:27 AM Gaudium Press) Dr Peter McCullough wezwał Watykan do natychmiastowego zaniechania swojego poparcia dla szczepionek i nakazóww, ostrzegając, że jego stanowisko w sprawie szczepionek czyni go współwinnym śmierci poszczepiennych i naruszenia krytycznego kodeksu bioetyki. Dr McCullough jest czołowym światowym epidemiologiem i zeznawał przed Senatem Stanów Zjednoczonych w sprawie reakcji na pandemię.


Rozmawiając telefonicznie z Edwardem Pentinem 11 lutego 2022 roku, powiedział: “Watykan powinien porzucić wszelkie
nakazy, porzucić wszelkie ograniczenia i porzucić wszelkie popieranie lub troskę o szczepionki. Watykan powinien natychmiast rozpocząć kampanię społeczną na temat urazów poszczepiennych i zgonów poszczepiennych. Powinien formalnie przeprosić za zajęcie szkodliwego stanowiska w sprawie szczepionek i będzie musiał odpowiedzieć za potencjalnie setki tysięcy istnień ludzkich utraconych z powodu szczepionek na całym świecie, ponieważ Watykan naruszył to, co nazywa się Kodeksem Norymberskim – Watykan naruszył krytyczny kodeks bioetyczny i musi to natychmiast uznać. Muszą natychmiast przeprosić za ten poważny błąd, który popełnili. Kodeks Norymberski stwierdza, że nikt pod żadnymi warunkami nie może stosować nacisku, przymusu lub groźby represji w związku z jakimkolwiek leczeniem medycznym lub wykonaną procedurą, a szczególnie wtedy, gdy procedura jest nowa, jest badana, eksperymentalna i nie znamy jej wyników”.


McCullough, metodysta, poczuł się zmuszony do zabrania głosu, ponieważ postrzega utratę życia z powodu szczepionek i ich niepożądanych skutków jako niedopuszczalną, a tych, którzy nie stawiają oporu jako współwinnych przestępstwa. “Nie mogę stać z boku i patrzeć, jak to się dzieje, nie zabierając głosu” – powiedział. “Nie widzę, jak jakikolwiek chrześcijanin może”.
Pomimo nauczania Watykanu, że szczepienia “nie są, co do zasady, moralnym obowiązkiem i że w związku z tym muszą być dobrowolne.” McCullough alarmuje, że Watykan obecnie nakazuje wszystkim pracownikom i gościom – z wyjątkiem tych, którzy uczestniczą w liturgiach i audiencjach papieskich – być w pełni zaszczepionym lub niedawno wyleczonym z wirusa, aby wejść na jego terytorium.

Opracował
a Marzena Nowak


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj